18002, Україна, м. Черкасси, вул. Гоголя, 221
факс: +38 (0472) 330-086
тел.: +38 (0472) 336-944
E-mail: office@agro-euro-consulting.ua

AGRO-EURO CONSULTING — добрива провідних європейських виробників

Фахівці констатують, що для сучасного успішного господарювання слід дбати не лише про саму рослину, а й про ґрунт, в якому вона зростає. Широкий асортимент високоякісних європейських добрив, представлений нами – головним імпортером мінеральних добрив польського виробництва AGRO-EURO CONSULTING дозволяє підвищити урожай нині та зберегти родючість землі на майбутнє.

Збалансоване і правильно підібране живлення якісними мінеральними добривами є запорукою гарних і стабільних врожаїв. Ставлячи за мету задовольнити  гостру потребу українських аграріїв у ефективних мінеральних добривах, ми пропонуємо продукцію кращих європейських виробників.

Наша компанія бере активну участь у міжнародних та всеукраїнських виставкових заходах задля надання можливості аграріям більш детально ознайомитися з самими продуктами та поспілкуватися з представниками виробників, які надають професійні консультації всім зацікавленим.

Турбуючись про правильність застосування імпортованих нами добрив та їхню репутацію на ринку України, AGRO-EURO CONSULTINGпід час кожного демонстраційного заходу організовує тематичні семінари для агрономів та керівників фермерських господарств. В рамках семінарів та заходів відвідувачі мають змогу особисто поставити запитання провідним спеціалістамєвропейських виробників, таким як: ТМ Ekotech – Магдалені Остапяк та Камілю Щиґельському, ТМ Lhoist – Чеславу Каламажу, Славоміру Суба та Володимиру Деркачу, ТМ Ekoplon – Якубу Шпитаку та Сергію Пашківському.

Серед представлених нами продуктів, добрива, які в Україні ніколи не вироблялись, за своїм призначенням є досить універсальними та підходять для більшості сільськогосподарських культур.
   Компанія безпосередньо співпрацює з аграрними науковими інститутами України та провідними європейськими лабораторіями. Наші фахівці супроводжують своїх клієнтіввід замовлення товару до збирання врожаю, надаючи високопрофесійні аграрні консультації. Перед початком агросупроводу, обов’язковим є проведення аналізу ґрунту для визначення його хімічного складу, фізичних властивостей та норми внесення добрива під конкретну культуру.

Наразі послугами нашої компанії користуються господарства загальної площею понад 100 000 гектарів, серед яких ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ТОВ «Бучачагрохлібпром», ТОВ «Баришівська зернова компанія» та інші.
Як говорять самі аграрії, зробити свій вибір на користь європейських добрив їх спонукає беззаперечна якість та гарантована відповідність європейським нормам. А конкурента ціна, своєчасна поставка та переконливий результат від застосування роблять співпрацю з AGRO-EUROCONSULTING ефективним інструментом сучасного господарювання.

З нами гарантований високий врожай!