Селітра Pulan®

На сайті нашого інтернет-магазину «Agro-EuroConsulting» Ви маєте змогу за помірною і демократичною ціною, купити селітру високого ґатунку! Виробником є однойменна польська фірма, широко відома в усій Європі, завдяки своїй високій якості та екологічності. Доставка по всій Україні!

Селітра – це сіль нітратної кислоти, нітрат амонію 34N. Хімічна формула: NH4NO3.

Ця речовина широко застосовується у сільському господарстві та аграрній промисловості. Адже вона є універсальним добривом, а також вона оснащує сільськогосподарські культури життєво необхідними елементами. Тривале вирощування культур на одній ділянці ґрунту поступово виснажує його. Для того, щоб не втрачалась плодючість землі, і врожай з року в рік був багатим і смачним, якраз і варто використовувати селітру.

Чому варто купити селітру європейської якості?

Селітра відома нам у вигляді порошкоподібної речовини, що складається з кришталиків або гранул білого кольору із легким жовтуватим відтінком. Продукт має високу гігроскопічність і гарну розчинність у воді, при цьому дає сильну хімічну реакцію. У звичних атмосферних умовах розклад відбувається досить повільно.

Щільність 1,725 г/см³. Температура плавлення – 169,6° C, кипить при 235° C, розкладається при 210° C.

Це добриво міститьазот у двох формах: амонійний та нітратний (17% амонійного та 17% нітратного, а разом – 34% азоту).

 

ПЕРЕВАГИ ПРОДУКТУ

  • Найвищий вміст азоту серед усіх добрив нітрату амонію
  • Універсальне добриво, використовується для всіх культур і типів ґрунтів
  • Повністю захищений від злежування, що забезпечує гарну сипучість
  • Рівномірність гранулювання дозволяє застосовувати розкидач на полі до 33 м

Застосування

Добриво призначене для використання з метою підживлення і передпосівної обробки всіх різновидів ґрунтів, для всіх польових культур. Максимально ефективний результат досягається за використання аміачної селітри для підживлення озимої пшениці на початку весни, озимого ріпаку, а також для внесення поверхнево чи місцево під час посіву ярих культур, підживлення овочевих та баштанних культур. Особливо висока ефективність спостерігається при спільному внесенні з фосфором та калієм. Але не можна застосовувати селітру разом із кальцієвими добривами.

Упаковка та умови зберігання

Селітра запаковується у зварні поліетиленові мішки по 50 кг, також спеціалізовані контейнери – біг-беги, якщо її вага 600 кг. Горловини відкритих поліетиленових мішків повинні бути заварені.

Транспортується в підготовленій тарі. Упаковану у мішки селітру перевозять всіма видами транспорту, окрім повітряного (через підвищену пожежну небезпеку), в критих транспортних засобах відповідно до правил перевезення вантажу, що діють на транспорті даного виду. Аміачна селітра є небезпечним вантажем класу 1 – «Вибухові речовини та вироби», № ООН 0222, і перевозиться також під належним відвантажувальним найменуванням «Нітрат амонію».

Також радимо подивитись рідкі мінеральні добрива.