18002, Україна, м. Черкасси, вул. Гоголя, 221
факс: +38 (0472) 330-086
тел.: +38 (0472) 336-944
E-mail: office@agro-euro-consulting.ua

Рідкі комплексні добрива

Рідкі комплексні добрива – мабуть, найбільш зручний і практичний варіант для догляду за більшістю видів рослин. Його головною перевагою можна вважати можливість швидко підживити рослини життєво необхідними речовинами. А інколи це може відіграти вирішальну роль. Адже якщо ви раптом помітили, що рослинці не вистачає якогось певного елементу (що видно за її зовнішніми ознаками), то з допомогою рідких добрив Ви можете якнайшвидше підживити її потрібним компонентом. Сухі добрива в даному випадку не зарадять, адже, поки вони надійдуть до коріння, пройде немало часу, і може бути пізно. На сайті нашої фірми «AGRO-EURO CONSULTING» Ви зможете купити високоякісні рідкі комплексні добрива європейської якості, за комфортною і демократичною ціною.

Рідкі добрива: переваги й вади

Плюси:

 • Здатність швидко засвоюватись і в найкоротший проміжок часу збагатити рослини життєво важливими поживними речовинами.
 • Чудово впливають на ріст і розвиток рослин, при цьому вони особливо актуальні на нечорноземних ґрунтах, з високим вмістом глини чи піску.
 • Також вони особливо актуальні для ґрунту із підвищеною кислотністю.
 • Такі добрива і зволожують землю, і живлять її необхідними сполуками. Тому рекомендується активніше ними користуватись, особливо на стадії проростання.
 • Вони формуються і реалізуються в уже готових рекомендованих об’ємах і пропорціях. Це ще більше спрощує користування ними.
 • Швидко і легко вносяться, як у промислових масштабах (із застосуванням техніки), так і в приватних.

Мінуси:

 • Основним неприємним моментом, пов’язаним із рідкими добривами, є те, що нерідко на підприємствах спостерігається нестача сучасної техніки та обладнання, для того, щоб їх досить широко застосовувати.
 • Оскільки такі добрива самі по собі дуже швидко розчиняються в ґрунті, варто бути уважним із кількістю внесеної суміші. Тому слід користуватися інструкцією, виконуючи процедури за нею, а також правильно визначати дози.

Рідкі мінеральні добрива

Мінеральні добрива, що перебувають у рідкому агрегатному стані, можуть бути представлені у двох видах: однокомпонентні і комплексні. Якщо перші мають лише один поживний компонент, то другі передбачають певну суміш двох і більше речовин. Розрізняють такі основні типи комплексних добрив:

 • азотно-фосфорні;
 • азотно-калійні;
 • калійно-фосфорні.

Азот, Калій і Фосфор – це три елементи, що є основними «підживлювачами» ґрунтів. Також важливими є Кальцій, Цинк, мідь, Молібден, Бор та деякі інші, однак їх частка в сумішах помітно менша. Комплексні рідкі добрива широко використовуються у найрізноманітніших кліматичних умовах на різних типах ґрунтів. При чому, вони актуальні і перед посівами, і як звичайне підживлення на будь-якому етапі розвитку рослини. Також до ваших послуг для підживлення сільсько-господарських культур радимо оглянути і інші органічні добрива від Agro Euro Consalting.