18002, Україна, м. Черкасси, вул. Гоголя, 221
факс: +38 (0472) 330-086
тел.: +38 (0472) 336-944
E-mail: office@agro-euro-consulting.ua

АГРОЕКСПО 2017 м.Кропивницький

АГРОЕКСПО 2017 м.Кропивницький 20-23 вересня 2017 року в м.Кропивницький (Україна) пройшла міжнародна агропромислова виставка AGROEXPO-2017. Наша компанія представила ряд сучасних якісних мінеральних добрив з Польщі. Європейські добрива від компанії «АГРО-ЄВРО КОНСАЛТИНГ» набули широкого вжитку на зернових, технічних та плодових культурах. Чудова команда професіоналів надає покупцям кваліфіковане консультування.

Участь у виставці “АГРО 2017”, м.Київ

Участь у виставці “АГРО 2017”, м.Київ Наша компанія «АГРО-ЄВРО КОНСАЛТИНГ» взяла участь у XXIX Міжнародній агропромисловій виставці «АГРО-2017», що відбувалась з 7 по 10 червня 2017 року у місті Києві. «АГРО-2017» – це найголовніша агропромислова виставка України та Східної Європи, що виступає платформою для вдосконалення виробництва, впровадження новацій та розвитку усіх сфер АПК України; діловий захід, що відкриває можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору. Наша компанія представила широкий спектр мінеральних добрив польського виробництва. На виставці були…

Участь у виставці «Фрукти.Овочі.Логістика» 2017 м.Київ

З 15 по 17 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройшла одна з головних аграрних подій сезону – виставка «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти.Овочі.Логістика». Понад 500 компаній взяли участь в даному заході. Ними стали як провідні українські так і закордонні компанії. Наша компанія «АГРО-ЄВРО КОНСАЛТИНГ», що є представником мінеральних добрив з Польщі, також мала честь представити свою продукцію на даній виставці.

Участь у виставці «ІнтерАгро 2016» м.Київ

Участь у виставці «ІнтерАгро 2016» м.Київ З 8 по 11 листопада у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» відбулась найбільша у 2016 році виставка сільськогосподарської техніки та обладнання «ІнтерАГРО 2016». «ІнтерАГРО 2016» запрошує найкращих виробників аграрного бізнесу і дає змогу представити свій продукт клієнтам. Наша компанія представила мінеральні добрива польських виробників, серед яких: EKOTECH, LHOIST, AGRO-WIP та GRUPA AZOTY.

День поля і саду у м.Бучач 2016

День поля і саду у м.Бучач 2016 3 червня у м.Бучач Тернопільської області удесяте відбувся «Всеукраїнський день поля і саду – 2016», організаторами якого виступили ТОВ «Бучачагрохлібпром» та компанія Syngenta. Вже другий рік поспіль в даному заході AGRO-EUROCONSULTING представляє мінеральні добрива провідних польських виробників, серед яких: EKOTECH, LHOIST, EKOPLON, AGRITECNOFERTILIZANTES, ALWERNIA та GRUPAAZOTY.

Фізіологічна роль та використання у системі удобрення сірки та кальцію.

Фізіологічна роль та використання у системі удобрення сірки та кальцію.         Сірка (Сульфур).          Фізіологічна роль сірки:    Сірка  входить до складу майже всіх білків, оскільки низка амінокислот (цистеїн, цистин,  метіонін та ін.) є сірковмісними. Перша стійка органічна сполука, яка утворюється з  відновленої неорганічної сірки, це амінокислота цистеїн.

Участь у виставці «Зернові технології 2016» м. Київ

АРТУР ПАЛЯЧ, головний агроном, в. о. директора ТОВ «Агро-Євро Консалтинг» В Україні нашими послугами зараз користуються господарства загальною площею понад 100 000 гектарів. Кількість клієнтів постійно зростає. І це недивно – адже ми представляємо 120 видів мінеральних добрив європейського виробника, які не мають аналогів в Україні. Використовуючи нашу продукцію – за умови чіткого дотримання технологій вирощування, – грамотний агроном гарантовано отримає високий урожай. Особливістю нашої компанії є і те, що вона супроводжує своїх замовників високопрофесійними консультаціями з аграрних питань –…

Семінар в рамках виставки «Зернові технології 2016»

В рамках VI Міжнародної виставки інноваційних рішень у зерновому господарстві  «Зернові технології 2016» ТОВ «АГРО-ЄВРО КОНСАЛТИНГ» проводить семінар за наступними темами: «Роль сульфат кальцію в сільському господарстві» Лектор: Доктор сільськогосподарських наук, інженер – Magdalena Ostapiak, Польща (о 14:00) «Немає врожаю без вапна» Лектор: Кандидат хімічних наук – Деркач Володимир, Польща (о 14:20) «Фізіологічний вплив сульфату, кальцію та магнію в живленні рослин» Лектор: Доктор сільськогосподарських наук, професор – Лихочвар Володимир, Львів (о 14:40) «EKOPLON – європейський виробник мікродобрив для позакореневого підживлення…

Виставка «Зернові технології 2016»

Виставка «Зернові технології 2016» Запрошуємо на VI Міжнародну виставку інноваційних рішень у зерновому господарстві «Зернові технології 2016». Виставка пройде 10-12 лютого 2016, за наступною адресою: Київ, вул. Салютна, 2, павільйон №1, місце № В 232.

У сучасних інтенсивних технологіях — особлива увага Магнію

У сучасних інтенсивних технологіях — особлива увага Магнію ЛИХОЧВОР В. В., д-р с.-г. наук, професор, чл.-кор. НААН, завідувач кафедри технологій у рослинництві Львівський національний аграрний університет ДЕМЧИШИН А. М., директор Львівської філії державної установи «Інститут охорони ґрунтів України» (ДУ «Держґрунтохорона») Його величність Магній, і ще раз про Кальцій Рівень урожайності польових культур визначається певними законами рослинництва. Основні з них такі.

Вапнування весною

Вапнування весною Метеорологічні умови чи організація робіт в господарстві не завжди дозволяють оптимізувати проведення агротехнічних заходів. Часто пропускається вапнування. Вапнування весною не є оптимальним терміном виконання цього заходу, хоча й приносить позитивні результати.