NEXBIO

Компанія NEXBIO була створена в 2015 році за ініціативи науковців на основі стартапу, яким займається генетика – Vitagenum. Цей проект фінансувався Innova-Invest та реалізувався Люблінським Науково-Технологічним Парком за допомогою 3.1 Операційно- Інноваційної Економічної Програми.

NEXBIO- це біотехнологічна фірма, яка спеціалізується на дедукованих рішеннях в області молекулярних аналізів, спрямованих на завчасне виявлення захворювань культур (наприклад зернових). На сьогоднішній день фірма проводить унікальні, глобальні дослідження в області розробки панелі генетичних тестів для виявлення патогенів зернових.
В результаті можна запобігти розвитку патогенів мікроорганізмів шляхом цілеспрямованого відбору засобів захисту рослин. Таке рішення є дешевшим, більш ефективним і більш економічним тому, що використовується менша кількість пестицидів, до того ж включно таких, які борються вже з фактично існуючою загрозою.

Ми також працюємо над розробкою переносного методу проведення аналізу ДНК, в формі лабораторії on-chip, яка дасть змогу проводити дослідження в польових умовах.

Інший напрямок діяльності включає: послуги в області секвенування ДНК, дослідження якості харчових продуктів за допомогою молекулярних методів, а також послуги в області персоналізованої тваринної медицини (виявлення генетичної схильності коней і собак).

Цінність компанії – це молода команда, в унікальному складі, як в галузі біотехнології, так і в інженерії та інформатиці та добре обладнана лабораторія.

Незважаючи на коротку історію, NEXBIO вже є лауреатом 1 нагороди в конкурсі Startup Contest в рамах останньої редакції InfoShare 2016, яка відбулася в м.Гданськ з 18-20 травня 2016 року. На пройденому етапі на їх рахунку є приблизно 300 стартапів з Центральної та Східної Європи.

В січні 2017 року компанія NEXBIO стала переможцем польського конкурсу для стартапів які прагнуть змінити світ. Світовий фінал відбудеться в липні в Лос-Анджелесі.

Що відрізняє дану компанію?

  • Iнноваційність: пошук нових рішень, перевірка існуючих методів;
  • Індивідуальних підхід: послуги пристосовані до потреб клієнта;
  • Міждесциплінарність: будування мережі проектів співпраці, долучення спеціалістів з різних галузей;
  • Якість: гарантія високої якості досліджень, аналізів та проектів, дотримання високих стандартів лабораторної праці згідно управління якістю заснованих на міжнародних науково-дослідних нормах.

http://www.nexbio.pl/