18002, Україна, м. Черкасси, вул. Гоголя, 221
факс: +38 (0472) 330-086
тел.: +38 (0472) 336-944
E-mail: office@agro-euro-consulting.ua

Сертифікати

Системи удобрення та захисту рослин – це одна із найбільш затратних частин бюджету агровиробництва. Тому купуючи певний продукт цілком очевидним є необхідність підтвердження його кількісних та якісних характеристик. Таким підтвердженням є сертифікат, в якому міститься повна інформація про виробника, фізичні та хімічні показники, реєстраційний номер, заходи безпеки щодо поводження з продуктом, умови зберігання та перевезення, токсикологічні й екологічні дані.

Окрім сертифікату якості також необхідна наявність Посвідчення про державну реєстрацію продукту, яке вказує на те, що він дозволений до застосування в Україні, пройшов екологічну та агрохімічну експертизу, а його внесення, відповідно рекомендаціям виробника, не загрожує навколишньому середовищу та здоров’ю людини.

Варто відзначити, що всі імпортовані нами продукти відповідають технічним вимогам Регламенту Європейського Парламенту та Ради й мають відповідні сертифікати та Посвідчення про державну реєстрацію. А деякі з них нагороджено найвищим знаком якості мінеральних добрив – сертифікатом «NAWÓZ WE», знаком якості класу «Q» (наприклад Pulan, Pulgran, Pulrea від Grupa Azoty™) або дозволені до використання в органічному землеробстві.

Сертифікація продукту, це перш за все впевненість споживача у якості, а також гарантія того, що його використання не заподіє шкоди здоров’ю, майну та навколишньому середовищу.