18002, Україна, м. Черкасси, вул. Гоголя, 221
факс: +38 (0472) 330-086
тел.: +38 (0472) 336-944
E-mail: office@agro-euro-consulting.ua

Якісні добрива від AgroEuroConsalting

Ретельний догляд, дбайливе ставлення до ґрунту і регулярне внесення добрив сприяє його збагаченню життєво необхідними речовинами. Як результат, збільшується його плодючість, що впливає на якість та кількість врожаю. Добрива від Agro-Euro Consulting є сучасним оптимальним вирішенням питання прикормлювання землі, насичення її поживними компонентами, підтримання потрібного балансу хімічних речовин.

Мінеральні добрива – запорука успіху

Вчасно виявивши, яких елементів не вистачає сільськогосподарським культурам, що ростуть на спільному ґрунті, Ви зможете правильно підібрати ті чи інші мінеральні добрива. Підбір мінеральних добрив визначає те, яким буде склад ґрунту. Тому він мусить бути зваженим, максимально точним.

Багаторазове користування одним ґрунтом призводить до його поступового виснаження. Це очевидно, оскільки велика кількість однотипних культур в одному місці одночасно споживає певні живильні речовини. Вони не встигають відновлюватись у тих кількостях, в яких були на початку. Тому нестача потрібних елементів поповнюється за рахунок удобрювання.

Саме рослини найкраще просигналізують Вам про недолік або надлишок певних елементів. Тому варто щодня уважно придивлятись до них, звертати увагу на різноманітні зміни, що здаються нам незвичними.

Купити високоякісні мінеральні добрива за зручними і вигідними цінами, від перевіреного роками європейського виробника, Ви можете на сайті нашої фірми. Якщо у Вас виникнуть якісь питання, звертайтесь, ми охоче Вас проконсультуємо!

Хімічні добрива

Вибір тих чи інших мінеральних добрив безпосередньо залежить від типу ґрунту, а також вид рослин, із якими Ви маєте справу. Окрім цього, варто ще звернути увагу на такий фактор, як стадія формування рослини. Адже на різних етапах її життя спостерігаються різні потреби тих чи інших елементів. Наприклад, азот потрібний у більших кількостях протягом великого проміжку часту, від проростання і аж до початку формування квітів. Найбільше фосфору потрібно в період проростання. А під час підготовки до зимування, зростає потреба в Калію.

Існує кілька основних типів добрив, внесення яких у більшості випадків є необхідним.

  • Азотні. Азот є необхідним елементом життєдіяльності рослин, без нього не можливий їх нормальний ріст і розвиток, а гостра його нестача призводить до передчасної загибелі рослинки. Він входить до складу білків, нуклеїнових кислот, вітамінів, хлорофілу тощо. Ознаками азотного голодування є блідість, звичне зелене забарвлення стає білуватим, дуже світлим, пожовтіння листя, його опадання.
  • Фосфорні. Фосфор входить до складу білків. Від нього також залежить ріст і розвиток рослини, а також її цвітіння. Про його нестачу свідчать поява на поверхні листочків голубизни, сіруватість по краях. Іноді ці плями можуть набувати лілового чи навіть фіолетового кольору.
  • Калієві. Калій регулює процеси розвитку, а також фотосинтезу. Завдяки йому підвищується стійкість рослини до низьких температур, засухи, грибків.

Однак не варто забувати й про ряд інших необхідних елементів: кальцій, бор, мідь, цинк, залізо, молібден, марганець.

Варто зазначити, що є й комплексні добрива. Вони включають в себе кілька основних компонентів, які уже існують в певній пропорції. Відповідно до цього, виокремлюють азотно-фосфорні, азотно-калійні і азотно-фосфорно-калійні добрива.

Водорозчинні добрива

До водорозчинних добрив належать, передусім, сульфат калію, кальцієва селітра, монокалій фосфат, моноамоній фосфат та деякі інші. Вони прості в застосуванні і перевірені часом.