Сульфат амонію PULSAR

Хімічна формула: (NH4)2SO4

Сульфат амонію − кристалічний, сипучий продукт, розчинний у воді, білого, сіро-бежевого або чорного забарвлення, що не містить механічних домішок. Щільність 1,769 г/см³. Температура плавлення – 235-280° C, температура розкладання – 218° C. Це добриво складається з азоту (амонійного 20,8%) та сірки 24%, сірчаної кислоти не більше 0,1%. Розміри кристалів більше 0,6 мм – мін 70%, розміри кристалів менше 0,2 мм – макс. 4%.

Переваги сульфат амонію

  • Містить азот в ефективній амонійній формі.
  • Його кристалічний стан прискорює засвоєння в порівнянні з добривами у формі великих гранул (за рахунок швидкого розчинення).
  • Високий вміст сірки спрощує всмоктування добрива рослинами.
  • Характеризується низькою швидкістю вимивання, є довгостроковим джерелом азоту для рослин.
  • Сульфат амонію якнайкраще підходить для картоплі і кукурудзи.

Застосування сульфат амонію PULSAR

Добриво розроблене для використання на лужних, нейтральних або слабокислих ґрунтах. Добриво рекомендується ретельно перемішувати з ґрунтом аби уникнути втрати азоту. Добриво може бути змішане з фосфатом амонію, калійними добривами, а безпосередньо перед посівом − з карбамідом PULREA ®. У разі застосування кристалічного добрива, висока ефективність досягається за рахунок пневматичних розкидачів.

Упаковка та умови зберігання

Упаковка Сульфата амонію проводиться у 25 кг поліетиленові мішки та спеціалізовані контейнери – біг-беги, масою 500кг. Транспортування добрива можливо усіма видами транспорту, не підпадає під класифікацію ADR. Pulsar® зберігається в закритих сухих приміщеннях, або на відкритих ділянках з одностороннім укриттям, за умови що буде захищений від вологості та атмосферних опадів.