Saletrosan 26

Гранульоване добриво, однорідні гранули з коричнево-бежевого кольору. Захищений анти-злежуватися агентами, які завжди накопичуються. Гранули розміром 2-6 мм, не менше 95% за вагою добрив. Масова щільність: 0,98 кг / дм3. Saletrosan® 26 являє собою суміш нітрату амонію і сульфату амонію з додаванням доломітового борошна, багатої кальцієм і магнієм. Добриво містить 26% азоту (N), в тому числі 19% амонію і 7% у вигляді нітрату. Він також містить 13% сірки (S) (він становить 32,5% в перерахунку на триоксид сірки (SO3)), розчинний у воді, у вигляді сульфату.

Мета і використання

Це добриво рекомендується використовувати навесні, верхній пов’язкою для озимих культур, особливо для озимого ріпаку та озимих зернових культур. Також рекомендується використовувати ранньою весною для всіх інших культур: весняні злаки, кукурудзу, промислові і коренеплоди, а також для вирощування овочів і фруктоводства. Saletrosan 26 незамінний в перехресне запилення рослин (ріпак, ріпа ріпак, гірчиця, капуста, цвітна капуста, кольрабі), бобові, картопля, цибуля, цибуля-порей, часник і хрін. Дуже ефективний на органічних грунтах, особливо на лугах. При використанні Saletrosan® 26 перед посівом найкраще змішувати його з грунтом дрібно, а верхню пов’язку найкраще використовувати до очікуваного дощу. Навесні вирощують багаторічні культури. Через гігроскопічності Saletrosan® 26 можуть бути змішані безпосередньо з поширенням Polidapem®, Polifoskami®, Polimagiem S і калієвої солі, за умови, що добрива є сухими.

Переваги використання

Найважливішою перевагою цього добрива є можливість використання азоту і сірки навесні. Азот у формі амонію НЕ вилуговується з грунту, повільно поглинається рослинами, впливає на гарне вкорінення рослин, підтримує поглинання фосфору і обмежує надмірне поглинання калію. Зміст швидкодіючої нітратної форми азоту прискорює рослинність рослин незабаром після внесення добрива, т. Е. Навесні воно прискорює регенерацію рослин після зимового слабшання. Високий вміст сульфатної сірки, прекрасно розчиняється у воді, імунізують рослини і захищає їх від початку весняної рослинності. Пам’ятайте, що найбільший дефіцит сірки в грунті завжди відбувається ранньою весною, після омивання взимку від грунту. Використання Saletrosan® 26 призводить до хорошого вкорінення зростання рослин, збільшує їх динаміку зростання вже на ранніх стадіях розвитку і покращує їх стійкість, таким чином, вирішує збільшення врожайності і поліпшення її якості.

Норми дозування мінеральних добрив

Назва культур

Рекомендоване дозування, кг / га

Жито овес і інші злаки 150
Ріпак 400
Картопля на гної 150
Картопля без гною 200
Кукурудза 250
Кукурудзяний силос на гної 200
Капуста і цибуля 400
Пасовища 150