Сульфат магнію семиводний

Хімічна формула: Mg(SO4) x 7H2O

Сульфат магнію являє собою кристалічний продукт, розчинний у воді білого або світло-кремового кольору без механічних домішок.Добриво містить сполуки магнію розчинні у воді в перерахунку на <MgO<16% і <32%. Температура плавлення 1137°C, щільність 2,66 г/см³.

Переваги сульфат магнію семиводного

  • Для позакореневого підживлення сільськогосподарських культур, завдяки підвищеним стандартам очищення, більшого змісту зв’язаної води і, як наслідок, більш м’якій в дії на рослини.
  • Ефективне магнієво-сірчане добриво ідеально підходить для застосування в овочівництві відкритого та закритого ґрунту,при внесенні через будь-які системи поливу для проведення підживлення польових, овочевих, декоративних та інших культур.

Застосування мінерального добрива

Сульфат магнію призначений до застосування на всіх типах ґрунтів. Виключенням є сильно кислі ґрунти, лужні і свіжо-вапновані. Добриво застосовують для всіх видів польових культур, овочів, квітів, газонів. Може бути використаний у сільському господарстві для основного внесення, фертигації, позакореневого підживлення. Основне внесення спільно з азотними і фосфорними добривами (навесні) іфосфорними (восени) при підготовці ґрунту до посіву (посадці) залежно від агрохімічних показниківґрунтів. Високий ефект від використання досягається при одночасному внесенні з азотними і фосфорними добривами.

Упаковка та умови застовування

Упаковка сульфату магнію проводиться у поліетиленові мішки, масою 25 кг

Добриво слід зберігати у закритих чистих і сухих приміщеннях складів. Зберігання в відкритих складських приміщеннях допускається за умов забезпечення захисту від атмосферних опадів і потрапляння прямих сонячних променів. Слід дотримуватись зауважень, зазначених на етикетках.

Транспортування сульфату магнію здійснюється у закритому транспорті. Транспортні засоби мають бути сухими і чистими. Продукт не підпадає під класифікацію ADR.