Super Fosdar 40

Super FOS DAR 40 – SUPERFOSFAT ENRICHED 40% P2O5 це універсальне концентроване фосфатне добриво, яке можна вносити перед посівом навесні і восени на всіх грунтах і під усіма культурами, включаючи лукопасовищні угіддя. У своєму складі, крім фосфору, він також містить кальцій і сірку. Добриво призначене для рослин, які мають потребу в гарному постачанні фосфором, кальцієм і сіркою, які включають в себе: зимовий і весняний рапс, гірчицю, капусту, рослини метелики (люцерна, конюшина), а також інші види рослин, наприклад злаки, кукурудза, картопля , буряк.

Зміст добрив у вигляді кальцію і сірки також дуже цінно для добрива лугопастбіщних угідь, оскільки ці інгредієнти покращують якість корму для тварин. Через високий вміст фосфору, він дуже хороший для використання під рослинами, удобреними гноєм, завжди містять занадто мало фосфору щодо калію.

Особливості Super FOSDAR 40:

Super FOS DAR 40 є одним з найбільш концентрованих фосфатних добрив типу A.2.2b. Зміст фосфатнорастворимого моногідрата добриво робить фосфор легко поглинутим рослинами. Це добриво додатково містить інгредієнти, необхідні для рослин, такі як кальцій і сірка.

Макроелементи:

  • 40% P2O5 – пентоксид фосфору, розчинний в мінеральних кислотах
  • 25% P2O5 – розчинний в нейтральному цитрат і воді
  • 10% CaO – оксид кальцію, розчинний у воді,
  • Мікроелементи (Co, Cu, Fe, Mn, Mo, Zn), отримані з природних фосфатів, є цінним доповненням до удобрення, поліпшує засвоєння інших компонентів.
  • Висока якість гранул (тобто рівномірний розмір зерна, діаметр 2, 5 мм) сприяє рівномірному посіву.
    Підтвердженням якості є отримання сертифіката продукту № 32/13 від Інституту штучних добрив в Пулавах.

Правила використання:

Super FOS DAR 40 – це звичайне посівне добриво. Підходить для всіх рослин. Його можна використовувати як восени, так і навесні. Після посіву добрива його слід змішувати з грунтом. Ви можете почати посів через 3 – 5 днів з дати змішування добрива з грунтом. Рекомендується для добрива пасовищ, де фосфор легко абсорбується рослинами, із з’єднань, які добре розчиняються у воді. Для пасовищ це добриво можна використовувати на початку весни або літа після першого розрізу (луг) або після першого випасу (пасовища).

Добриво підходить для всіх типів грунтів незалежно від ступеня їх компактності і кислотності. Збагачений суперфосфат можна змішувати в будь-який час з усіма добривами і незадовго до поширення з нітратом амонію і сечовиною.

Переваги використання:

Азот у формі амонію НЕ вилуговується з грунту, його повільно поглинають рослини, підтримують поглинання фосфору і обмежують надмірне поглинання калію. Фосфор, отриманий з частково дисперсного фосфату, володіє швидким і довготривалим ефектом. Попереднє посівне застосування Super FOS DAR 40® впливає на швидкий ріст рослин, правильний розвиток культури, підвищує стійкість рослин, підвищує їх морозостійкість, стійкість до посухи, також впливає на повне цвітіння і рівномірне дозрівання, а також покращує якість і високий урожай.

Переваги частково розподілених люмінофорів:

При виробництві наших добрив ми використовуємо меншу кількість кислот, що призводить до частково фрагментованим фосфатам, які містять водорозчинний фосфор і вільний фосфор протягом всього процесу вирощування. Це результат адаптації до фізіології рослин, які мають дві фазовані критичні фази для попиту на фосфор.

У зв’язку з тим, що рослина не може «харчуватися фосфором на складі», ідея використання наших добрив полягає в поступовому звільненні його, щоб він не піддавався резервному впливу в грунті. У перший період, коли рослина має слабо розвинену кореневу систему, в ньому використовується водорозчинний фосфор.

На наступній фазі з’єднання, які більш важко розчинятися у воді, при активній участі кореневих рослин, які виділяють кислоти (бурштин, лимон, зубний камінь), починаються з добрива.

Super FOS DAR 40 упакований:

  • в поліетиленових мішках по 50 кг з печаткою,
  • в гнучких контейнерах по 500 кг, так званих big-bag.

Всі упаковки мають повний опис продукту у вигляді єтікеткі на big-bag. Добриво слід транспортувати, захищаючи продукт від води, опадів, прямого сонячного світла і пошкодження упаковки.

Зберігання:

Поліетиленові мішки з печаткою вагою 50 кг можуть бути покладені до 12 шарів. Гнучкі контейнери вагою 500 кг можуть зберігатися в палях до 3-х шарів. Добриво слід зберігати в чистих і сухих складських приміщеннях і захищати від погодних умов (сонячна радіація, опади). Під час транспортування, перевантаження і зберігання дотримуйтесь діючі правила.

Запобіжні заходи:

У разі подразнення вимийте шкіру і очі великою кількістю води. Рекомендується використовувати пилові маски і захисні окуляри. У разі випадкового проковтування зверніться до лікаря. Добриво нетоксичний, без запаху, негорючий.

Задовольняючи високі стандарти обслуговування клієнтів, Fosfory Sp. z o.o. як частина веб-сайту, він пропонує професійні консультації, інформаційну підтримку для фермерів і виробників продуктів харчування.

 

Дозування:

Основним живильною речовиною, що містяться в добриві Super FOS DAR 40, є фосфор. Розмір доз цього компонента повинен визначатися відповідно до трьома основними критеріями: станом доступності грунту в наявному фосфорі, вимогами заплідненої рослинності щодо фосфору і розміром очікуваного врожаю культурних рослин.

Рослини Велика кількість грунту в фосфорі і калії
Дуже низький і низький Средній Високий і дуже високий
Зимові і весняні злаки – за кожні 1 т зерна 60 40 25
Ріпак – на кожні 1 т насіння 120 90 60
Горох, квасоля – на кожні 1 т насіння 85 60 30
Люпин – на кожні 1 т насіння 100 75 40
Картопля на гної – на кожні 10 тонн бульб 80 35 20