18002, Україна, м. Черкасси, вул. Гоголя, 221
факс: +38 (0472) 330-086
тел.: +38 (0472) 336-944
E-mail: office@agro-euro-consulting.ua

Історія компанії – ТОВ “АГРО-ЄВРО КОНСАЛТИНГ”

Динамічний розвиток сільського господарства в Україні призводить до щорічного збільшення попиту на мінеральні добрива та засоби захисту рослин (ЗЗР). Нажаль український виробник не в змозі забезпечити повний обсяг необхідної продукції через ряд об’єктивних причин. Таким чином імпорт міндобрив та ЗЗР в Україну став життєво необхідний для аграріїв, які все більше звертають увагу перш за все на їх якість.

Наша місія – розвиток наших клієнтів й стабільність ведення бізнесу завдяки реалізації наступних принципів.

Принципи компанії

Високий врожай на кожному полі

Ми прагнемо задовольнити потреби аграріїв у якісних продуктах незалежно від їх земельного банку, тому співпрацюємо як із фермерськими господарствами, так й з великими агрохолдингами розташованими по всій території країни. Наразі послугами нашої компанії користуються господарства загальної площею понад 300 000 гектарів, серед яких ПАТ «Миронівський хлібопродукт», ТОВ «Бучачагрохлібпром», ТОВ «Баришівська зернова компанія» та інші. Разом з тим, ми є офіційними дилерами торгових марок, що дає змогу пропонувати своїм клієнтам та дистриб’юторам вигідні умови співпраці.

Надійні виробники

Компанія «Агро-Євро Консалтинг» пропонує продукцію лише найбільших та надійних заводів-виробників мінеральних добрив та засобів захисту рослин європейської якості з багаторічним досвідом роботи та найновітнішими технологіями виготовлення товарів високого класу. До них належать Lhoist, Grupa Azoty, Artal, Suplo, Ekotech, Haifa, Alwernia, Elpologistyka, K+S, Penergetic, Pestila, Arуsta. 

Логістична система

Компанія має розвинуту логістичну систему, що забезпечує організацію раціонального руху товару та послуг від виробника до споживача. Логістичний ланцюг побудований таким чином, щоб виконати основі завдання та вимоги замовника, зокрема:

  • якісна доставка продукції
  • вчасне здійснення польових технологічних операцій;
  • зростання конкурентоспроможності сільськогосподарської продукції.

Якісний консалтинг

На сьогодні сільське господарство одне із найбільш ризикових галузей, оскільки передбачає складне поєднання погодних, економічних та політичних факторів, а його ефективне ведення вимагає наявності великого досвіду, володіння інноваційними підходами та технологіями.

У нашій компанії працюють не лише кваліфіковані менеджери з продажу, але й спеціалісти із багаторічним практичним досвідом роботи на агропідприємствах Польщі та України, науковці у сферах живлення та захисту рослин.

Саме тому ми забезпечуємо наших клієнтів якісними консалтинговими послугами. Зокрема, надаємо вичерпну інформацію щодо необхідності та способів зниження кислотності ґрунту, підбираємо ефективні засоби захисту рослин, надаємо рекомендації щодо економічно доцільних норм застосування мінеральних добрив, а також нівелювання залежності врожаю від погодних умов.

Наші клієнти отримують комплексний консультаційний супровід починаючи із замовлення товару до збирання врожаю!

 Динамічний розвиток компанії

Розвиток та успіхи нашої компанії на ринку відбуваються завдяки групі кваліфікованих фахівців та спеціалістів у сільськогосподарській галузі, а також співпраці з аграрними науковими інститутами України та провідними європейськими лабораторіями.

Також ми організовуємо зустрічі досвідчених спеціалістів та виробників добрив і засобів захисту рослин з клієнтами, що дає змогу обмінятися досвідом та оцінити новітні технології й розробки. Відвідувачі мають змогу особисто поставити запитання спеціалістам від європейських виробників, таким як: Lhoist – Чеславу Каламажу, Славоміру Суба та Володимиру Деркачу, Ekotech – Магдалені Остапяк та Камілю Щиґельському, Suplo – Збігневу Кренту та Радославу Корніцкому, Artal – Вірджінії Моур, Pestila – Анні Окрасі.

Турбуючись про правильність застосування імпортованих нами продуктів та їх репутацію на ринку України, компанія бере активну участь у міжнародних та всеукраїнських виставкових заходах.

Ми прагнемо розвиватись розширюючи спектр послуг та груп товарів, ефективність яких підтверджуємо виробничими дослідами.

Переваги співпраці з ТОВ “АГРО-ЄВРО КОНСАЛТИНГ”

  • конкурентні ціни
  • сертифікована продукція згідно вимог Європейського Союзу
  • повний консультаційний супровід
  • вчасна поставка товару
  • відвідування тематичних семінарів, виставок та демонстраційних полігонів

Основна мета заснування компанії АГРО-ЄВРО КОНСАЛТИНГ – це забезпечити українських аграріїв ефективними добривами, які стануть запорукою отримання стабільних врожаїв. Дзвоніть та замовляйте європейські добрива!