День поля і саду у м.Бучач 2016

3 червня у м.Бучач Тернопільської області удесяте відбувся «Всеукраїнський день поля і саду – 2016», організаторами якого виступили ТОВ «Бучачагрохлібпром» та компанія Syngenta.

Вже другий рік поспіль в даному заході AGRO-EUROCONSULTING представляє мінеральні добрива провідних польських виробників, серед яких: EKOTECH, LHOIST, EKOPLON, AGRITECNOFERTILIZANTES, ALWERNIA та GRUPAAZOTY. Індивідуальний підхід до кожного клієнта та широкий спектр мінеральних добрив під різні культури сприяє активному розвитку сільського господарства в Україні.

В рамках заходу, учасники Дня поля мали змогу ознайомитися з посівом насіння української та іноземної селекції: озима та яра пшениця, ячмінь, та рапс; також були представлені нові сорти насіння, засоби захисту рослин та сучасна техніка (SAATBAU, AMAKO, SYNGENTA, UMTта інші). Учасники мали можливість отримати професійні консультації від селекціонерів та представників компаній-виробників.

День поля – це, в першу чергу, обмін досвідом для аграріїв з усієї України, які цілий рік працюють на землі, аби досягти максимального результату, і під час демонстраційного заходу мають можливість відкрити для себе нові можливості, контакти та перспективи.

Головне завданнякожного аграрія– вирощувати якісну продукцію як для внутрішнього, так і зовнішнього ринку, саме таку можливість щороку надають потужності ТОВ «БУЧАЧАГРОХЛІБПРОМ», демонструючи свої результаті на полях, підживлених мінеральними добривами компанії AGRO-EUROCONSULTING.