З 15 по 17 лютого у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза» пройшла одна з головних аграрних подій сезону – виставка «Зернові технології», Agro Animal Show та «Фрукти.Овочі.Логістика». Понад 500 компаній взяли участь в даному заході. Ними стали як провідні українські так і закордонні компанії. Наша компанія «АГРО-ЄВРО КОНСАЛТИНГ», що є представником мінеральних добрив з Польщі, також мала честь представити свою продукцію на даній виставці.

Завданням наших агрономів було познайомити керівників, провідних фахівців та фермерів з сучасними технологіями та перспективними напрямками в засобах живлення рослин. Ми надаємо можливість особисто проконсультуватись з представниками заводів-виробників.

На цій виставці наша компанія представила таких партнерів як: LHOIST, EKOPLON, AGRO-WIP, GRUPA AZOTY, ELPOLOGISTYKA та NEXBIO. Представник кожної компанії був присутній на стенді. Новинкою від нашої компанії стала співпраця з компанією NEXBIO, яка займається генетичним аналізом рослин.

Сільськогосподарські культури піддаються впливу мікроорганізмів. Цей вплив призводить до зниження врожайності, що іноді сягає 70%. Тому завдяки тестам ДНК можна виявити патогенні мікроорганізми в рослин. Компанія «АГРО-ЄВРО КОНСАЛТИНГ» надає послуги з генетичного аналізу рослин.

Таким чином, завдяки даному заходу аграрії мають можливість вирішити будь-які питання, що виникають у всіх ланках аграрного бізнесу.