АРТУР ПАЛЯЧ, головний агроном, в. о. директора ТОВ «Агро-Євро Консалтинг»

В Україні нашими послугами зараз користуються господарства загальною площею понад 100 000 гектарів. Кількість клієнтів постійно зростає. І це недивно – адже ми представляємо 120 видів мінеральних добрив європейського виробника, які не мають аналогів в Україні. Використовуючи нашу продукцію – за умови чіткого дотримання технологій вирощування, – грамотний агроном гарантовано отримає високий урожай.

Особливістю нашої компанії є і те, що вона супроводжує своїх замовників високопрофесійними консультаціями з аграрних питань – від замовлення товару до отримання врожаю з сільськогосподарських угідь (невипадково ж ми називаємося «Агро-Євро Консалтинг»!). Також безкоштовно в господарствах проводимо агрохімічне обстеження ґрунтів. Отримавши його результати, фермер точно знатиме, скільки і яких добрив треба внести для отримання максимального урожаю та підвищення родючості ґрунту. Ми піклуємося про те, щоб клієнти не витрачали зайвих коштів. Адже, якщо можна внести 120 кг добрив, то навіщо вносити 150 кг?

В Україні вже є господарства, де за допомогою наших добрив вдалося отримати рекордні урожаї (озимої пшениці – понад 110 т з га). Нам це дуже приємно. Тому ми будемо розширювати свою присутність на українському ринку та постійно радуватимемо споживачів новими високоякісними продуктами.

Ми супроводжуємо своїх клієнтів високопрофесійними консультаціями з аграрних питань від замовлення товару до отримання врожаю з сільськогосподарських угідь.

В рамках VI Міжнародної виставки інноваційних рішень у зерновому господарстві  «Зернові технології 2016» був проведений семінар на тему: “Сучасні підходи в живленні рослин” за участі представників компаній-партнерів ТМ EKOTECH, ТМ LHOIST та ТМ EKOPLON.

В рамках семінару слухачі мали змогу особисто поспілкуватися з представниками компаній – виробників та отримати відповіді на актуальні запитання.


Доктор сільськогосподарських наук, завідувач кафедри технологій у рослинництві, директор Новаційного центру Львівського національного аграрного університету, професор Лихочвор В.В. виступив з доповіддю на тему: «Фізіологічний вплив сульфату, кальцію та магнію в живленні рослин».


Для команди ТОВ «Агро-Євро Консалтинг» важливий кожен клієнт, незалежно від того, чи це великий агрохолдинг, чи маленьке фермерське господарство!