Alwernia

Традиції підприємства сягають перелому 1923/24 років, з часу будівництва першого приватного хімічного заводу в м. Алверніа. На сьогоднішній день “ALWERNIA” SA вважається провідною компанією на європейському ринку, яка виробляє продукцію для споживачів польських і зарубіжних компаній в різних галузях економіки.

Протягом багатьох років, якість і фізико-хімічні параметри продуктів створювалися відповідно до  уподобань і вимог замовників.

 В останні роки були введені на ринок нові продукти, такі як

Вироблена продукція в основному використовується:

У виробництві миючих засобів, дублення, продуктах харчування, виробництво фарб і лаків, тваринництві, садівництві та сільському господарстві.

Місія «ALWERNIA»:

  • Створення та задоволення потреб клієнтів, при застосування інноваційних та спеціальних хімічних продуктів, які відповідають найвищим стандартам безпеки і охорони навколишнього середовища.
  • Підвищення вартості компанії за рахунок досвіду, творчості та інновацій співробітників, постійного вдосконалення в розробці продукції.

Відкритість та відданість справі сприяє розвитку фірми, а також формує відповідне відношення до навколишнього середовища.

ТОВ “АГРО-ЄВРО КОНСАЛТИНГ” співпрацює з компанією виробником Alwernia