ELPOLOGISTYKA

ELPOLOGISTYKA – це компанія, яка спеціалізується на професійній логістиці, транспортуванні та обслуговуванні Eлектростанції Поланець а також прилеглих до неї станцій. Є процвітаючою фірмою, яка інвестує нові розв’язання в області обслуговування та доставки. Фірма співпрацює з іншими енергетичними фірмами Польщі.

ТОВ ELPOLOGISTYKA функціонує з 2002 року. Компанія була заснована в результаті приватизації і реструктуризації електростанції ім. Костюшка (на даний момент Електростанція Поланець Спілка Акційна – Група ENGIE Енергія Польська S.A) після злиття двох окремих відділів: відділу продажів та транспорту та відділу з питань управління поставками і матеріалами.

ELPOLOGISTYKA – це підприємство середнього розміру (214 осіб, понад 50 мільйонний оборот) – в 2011 році змінилася структура власності компанії. Попередній власник продав 100% акцій для ТОВ „EKO-BIOMASA” (мале підприємство). Ця зміна принесла додаткові користі. Новий власник приніс ноу-хау в область виробництва та збуту твердого біопалива. На основі багаторічного досвіду і переваг сильної ринкової позиції, фірма вживає заходів щодо забезпечення безперервного (сталого) розвитку компанії, маючи на увазі захист навколишнього середовища.

Головним напрямком діяльності компанії є:

  • Продаж біомаси для енергетичних цілей (лісова біомаса та тип сільськогосподарської біомаси для енергетичних цілей)
  • Спеціалізовані послуги, обладнання, майстерні, логістичні послуги, в тому числі поставка матеріалів і зберігання для Engi Energy Poland SA і спілок, які працюють на території електростанції.

Ідеєю спілки є розвиток підприємства за допомогою підвищення конкурентоспроможності, без шкоди та з мінімальним збитком для природного середовища. Компанія зорієнтована на впровадження еко-інновацій, в розумінні середньо-широких еко-інновацій, включаючи в себе не тільки саму технологію чи захист довкілля, а також нові продукти та послуги.

В результаті вжитих заходів (в тому числі дослідженнях) компанія розширила асортимент на нові товари:

  • ELLMAS, ELLMIX – суміш попелу з шлаками, летючої золи для бутону.
  • Mikrosfera – легкі фракції летючої золи, яка використовується в будівництві.
  • Siarkomax – сертифіковане добриво WE на основі сульфіту кальцію.

Від листопаду 2014 року ELPOLOGISTYKA являється членом міжрегіонального кластеру управління та переробки відходів, ціллю якого є підвищення конкурентоспроможності, підвищення ефективності використання засобів а також обмін знаннями в області управління відходами. Кластер являє собою набір сучасних та різноманітних зв’язків між діловим світом (підприємцями), світом науки, управлінням економіки а також інститутом навколишнього середовища та підтримки бізнесу.

Крім того, активно проводяться науково-дослідні і дослідно-конструкторські роботи, основною темою яких є утилізація відходів. На даний момент реалізуються два проекти B+R, головною ціллю яких є ефективне використання відходів, які походять від спалювання біомаси на електростанціях та відходах з біомаси.