K+S KALI GmbH

K+S KALI GmbH позиціонує себе як клієнтоорієнтована та незалежна компанія з виробництва мінералів для сільського господарства, промисловості, та фармації. Оскільки історія компанії налічує понад 150 років вона володіє великим досвідом щодо видобутки та обробки солей калію, ніж будь-хто з її конкурентів. Отримання цінної природної сировини забезпечується завдяки унікальним родовищам, які окрім мінеральних речовин, що містять калій (сильвініт та карналіт), також включають магнієві сполуки (кізерити).

K+S KALI GmbH пропонує широкий спектр мінеральних добрив, а також добрив для позакореневого підживлення та фертигації. З метою забезпечення ефективного вирощування рослин навіть за несприятливих кліматичних умов розроблено ряд добрив преміум класу, які схвалено для застосування в органічному сільському господарстві відповідно до положень (ЄС) 834/2007 та (ЄС) 889/2008 завдяки своєму природному походженню – добрива виготовляються з натуральних соляних відкладів у Європі, які утворилися внаслідок випаровування морської води багато мільйонів років тому.

Штат компанії налічує близько 15000 працівників, що дозволяє не лише ефективно здійснювати виробничий процес, але й проводити дослідні роботи у всьому світі з метою надання консультацій фермерам щодо оптимізації живлення рослин, а також розробки програмного забезпечення й технологічних рішень які забезпечують підтримку сільськогосподарської галузі.

K+S KALI GmbH ставить за мету задовольнити постійно зростаючий попит на мінеральні добрива завдяки пошуку та організацій нових виробничих майданчиків у Європі, Північній та Південній Америці.

K+S KALI GmbH це:

  • міжнародна компанія із багаторічним досвідом роботи
  • єдиний виробник калійних добрив у світі, що видобуває та переробляє власну сировину в шахтах Німеччини
  • унікальний асортимент продукції
  • використання науково-дослідних та інноваційних технологій для оптимізації видобувних та виробничих процесів
  • консультативна компетенція основана на великому досвіді та напрацювань в сфері удобрення рослин, що користується великим попитом на міжнародному рівні
  • високоефективний ланцюжок постачання, що дозволяє гарантувати швидку та надійну доставку в усьому світі з постійно високою якістю продукції

Добрива від K+S KALI GmbH

  • сучасні добрива, які розроблено відповідно до потреб сільськогосподарського виробника
  • виготовляються із суворим дотриманням високих стандартів якості
  • відзначено численними сертифікатами та аудитами на найвищих міжнародних стандартах.