Lhoist

 

Початок створення компанії сягає дев’ятнадцятого століття, коли в 1889 році Іполит Дюмон відкрив завод в Бельгії.

Протягом ста років, компанія розширила свою діяльність по всьому світу: спочатку у Франції в 1926 році сином засновників, LeonLhoistowi. Подальший розвиток компанії включають в себе придбання виробничих підприємств вапна, вапняку і доломіту в Бельгії і Франції. За останні 35 років компанія управляє четверте покоління акціонерів, під керівництвом барона Berghmansa, нинішній голова ради.

У групі вісімдесятих він перетнув Атлантичний океан і почав свою діяльність в Сполучених Штатах. Дев’яності роки принесли значні можливості для розширення в напрямку Західної Європи та Східної Європи, Німеччини і Скандинавії. У новому тисячолітті, компанія розширили свої горизонти, починаючи з Південній Європи і Бразилії, а також в Азії.

Сьогодні компанія Lhoist є провідним у світі виробником вапна, доломіту і мінералів. Зосередивши увагу на поточних і майбутніх потребах клієнтів, інвестує в нові заводи і розширює свій асортимент інноваційних продуктів.

За останні 35 років, Група збільшила виробництво в десять разів, а оборот збільшився в сорок. Lhoist має більше ніж 90 виробничих підприємств в 25 країнах і налічує майже 6000 співробітників з 40 національностей.

У Польщі, Lhoist базує свою роботу на трьох оперативних органах: .. LhoistPolandSp Z o.o .; LhoistBukowaSp Z o.o …; Lhoist S.A. використовуючи в 5 заводах більш ніж 550 осіб. В результаті, більше 20 років інвестицій в розвиток вітчизняної промисловості з виробництва вапна, компанія стала одним з основних постачальників вапна і вапняних продуктів на ринку.

Група Lhoist приділяє великого значення навколишньому середовищу і людям, що живуть поблизу місць, в яких вони добувають і переробляють корисні копалини. Мета полягає в тому, щоб завжди бути хорошим громадянином – нести відповідальність за навколишнє середовище і суспільство в безпосередній близькості від робочих місць.

ТОВ “АГРО-ЄВРО КОНСАЛТИНГ” співпрацює з компанією виробником Lhoist.