Suplo

З часу свого заснування у 2001 році компанія SUPLO Sp. стала широко відома не лише у Польщі, але й за її межами завдяки високій кваліфікації та досвіду співробітників, а також репутації науково-дослідних центрів, що з нею співпрацюють.

Спеціалізація компанії полягає у виробництві добрив, головним чином призначених для позакореневого підживлення рослин, разом з тим виготовляє ряд продуктів для внесення у ґрунт. Потужності та асортимент продукції SUPLO Sp. дають змогу в повній мірі забезпечити потребу в добривах фермерських господарств, великих агрохолдингів, а також виробників фруктів та овочів. Окремо розроблено лінійку товарів призначених для присадибного господарства, садівництва й підживлення квітів.

Виготовлення продукції базується на власних технологіях та підлягає суворому технологічному контролю якості: кожна з виготовлених партій добрив перевіряється на якість у заводській лабораторії. Разом з тим, численними дослідженнями підтверджено надзвичайно високу ефективність і легкість застосування продуктів від SUPLO Sp..

Компанія ретельно стежить за підвищенням ефективності добрив й піклується про своїх клієнтів, тому спеціалістами розроблено та постійно удосконалюється програма підживлення різних груп сільськогосподарських культур, а також у вільному доступі знаходиться інформація щодо принципів правильного застосування та змішування добрив. Крім того, компанія сумісно із своїми партнерами періодично здійснює наукові дослідження, консультації та презентації нових продуктів в сфері удобрення рослин.

Компанія SUPLO Sp. це

  • Відповідність вимогам ЄС – всі добрива відповідають вимогам Європейського Союзу і можуть бути розміщені на ринках його країн-членів
  • Багаторічний досвід роботи – тривале функціонування компанії та великий досвід роботи співробітників у галузі виробництва добрив гарантують високу якість продукції

Переваги співпраці зі SUPLO Sp.

  • Оптимізація композиції добрив, тобто корегування вмісту поживних речовин відповідно до потреб певних видів сільськогосподарських культур.
  • Легкість застосування добрив означає їх повну розчинність у воді та розчині сечовини.
  • Висока ефективність продукції обумовлено ​​високими чистотою вихідної сировини та доступністю для рослин поживних речовин.
  • Розроблені системи удобрення дозволяють максимально ефективно використовувати добрива для збільшення врожаю та покращення якісних показників.
  • Консультації – надання порад щодо підживлення рослин на основі наданого аналізу ґрунту або рослинного матеріалу та зовнішніх ознак дефіциту.